Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir Valisi Süleyman Elban’ı Ziyaret Etti

Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin Çakan, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ateş İlyas Demirkalkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Hayrettin Uçak ile Ercan Korkmaz, 9 Ağustos 2023 tarihinde göreve başlayan İzmir Valisi Sayın Süleyman Elban’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında, Bölge’deki yapılan işler ve projeler hakkında kapsamlı bir bilgilendirme sunuldu.

Dikili TDİOSB Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge’nin tarıma dayalı sanayi alanındaki önemini vurgulayarak; Vali Elban’a, Bölge’nin mevcut projeleri ve gelecekteki hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Söz konusu projelerin İzmir’in ekonomik büyümesine, istihdamına ve sürdürülebilir tarım uygulamalarının geliştirilmesine katkı sağlayacağına ve İzmir’in tarım ve sera sektöründe öncü bir konumda olduğunu belirterek, İzmir’in ev sahipliği yaptığı bu öncü potansiyelin altını çizdi.

Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi olarak, İzmir Valisi Sayın Süleyman Elban’a görevinde başarılar diler, İzmir’e ve bölgemize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi arz ederiz.

Event Details

Event Venue

Event Location